"Що це за фіг*я?": на картах Google знайшли загадкову чорну діру посеред Тихого океану – фото

На розважальному ресурсі Reddit користувач показав дивну знахідку – він досліджував Google Maps і помітив посеред Тихого океану об'єкт, що нагадує чорну діру. Користувачі мережі почали дискусію із цього приводу та поділилися різними припущеннями.

"Що це за фіг*я? Це зовсім не схоже на острів", – написав користувач під псевдонімом kokoblocks.

Звісно же, це привернуло увагу багатьох користувачів. Так, один із них написав, що на знімку зображений "вхід у порожню Землю". Він мав на увазі гіпотезу, згідно якій всередині Землі розташована величезна порожнина, а не ядро чи щось подібне. Окрім цього, у користувачів було припущення, що це звичайний півострів. Про це повідомляє "Дивогляд".

Атол Схід
Атол Схід
Фото: google maps

На Interesting Engineering пишуть, що користувач міг натрапити на авіабазу:

"На своїх картах компанія Google часто "маскує" різні секретні місця та об'єкти, такі як військові бази. Якщо на фото зображена авіабаза на острові в Тихому океані, то цілком зрозуміло, чому вона зафарбована чорним кольором. Це не є чимось незвичайним"

Звісно, серед аудиторії були й ті, хто поставився скептично до усіляких конспірологічних теорій. Вони запропонували пояснення, що на знімку зображений безлюдний атол Схід, який розташований за кілька сотень кілометрів на південь від Гаваїв.

На їх думку, острів на Google Maps чорний, бо його зафіксували з великої відстані. Це припущення перевірили та збільшили масштаб – виявилося, що острів зелений.

Один із користувачів написав, що чорна пляма – насправді темно-зелений та "дуже густий ліс, що складається з дерев пізонію". Якщо ви хочете подивитися на острів – скористайтеся посиланням.

Атол Схід
Атол Схід
Фото: google maps

Зазначимо, що атол Схід – один із найменш потривожених людиною островів в архіпелазі Лайн. Його 3 серпня 1820 року відкрив мандрівник Фадей Беллінсгаузен і назвав це місце на честь свого корабля "Схід".

Туди взагалі не завозили ссавців, окрім малого щура. Також там мешкають емої (Emoia cyanura), зелені черепахи (Chelonia mydas) та пальмові злодії (Birgus latro) – вид краба.

Археологи мало досліджували цей острів, але присутність щурів вказує на те, що у стародавні часи на цьому місці були полінезійці. Також Схід – місце розмноження багатьох морських птахів. У 1979 році це місце оголосили заповідником, де не можна вбивати представників місцевої фауни.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що на картах Google блогер знайшов посеред пустелі величезне прохання про порятунок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше