подарунок

Жінка зробила собі подарунок на день народження, але повернула його через власного чоловіка – чому це сталося

Shutterstock

"Минуло два тижні, а дружина досі холодно до мене ставиться"

На ресурсі Reddit чоловік поділився приголомшливою історією про конфлікт зі своєю дружиною, яку він змусив повернути подарунок на її день народження. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами чоловіка, його сім'я має спільний бюджет, але для подарунків використовують власні гроші.

"Кілька тижнів тому у моєї дружини був день народження. Вона чесно сказала, що хотіла браслет SL, який обійшовся мені у $300. Оскільки грошей мало, цей подарунок трішки спустошив мій бюджет. Але я все-таки хотів, щоб моя дружина відчувала себе оціненою на день народження"

Жінка була задоволена подарунком, але згодом її чоловік помітив, що в ту ж ніч вона додатково замовила намисто за $900, які взяла з його рахунку. За словами дружини, вона не була впевнена, що їй подарують браслет $300, а тому заздалегідь замовила собі намисто.

Втім, оповідач так і не зрозумів її вчинок. Згодом він попросив дружину повернути у магазин намисто за $900, але це спровокувало скандал.

"Вона сказала, що просто поверне браслет за $300, але я сказав, що ні… Тому жінка таки повернула намисто за $900 в магазин після того, як я наполіг це зробити. Вона сказала, що я дурень, який не звертає увагу на її почуття в день народження. Також дружина вплутала сюди свою сестру…Минуло два тижні, а вона досі холодно до мене ставиться"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як невдалий жарт нареченого ледь не зіпсував весілля.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ