Зрада

Дівчина викрила зраду коханого завдяки його онлайн-замовленню – що вона там побачила (відео)

Shutterstock

Посеред "розслідування" дівчина зрозуміла, що їй могли зрадити з її найкращою подругою

У TikTok власниця невеликого бізнесу розповіла дивовижну історію про те, як вона допомогла своїй клієнтці викрити зраду її хлопця. Про це повідомляє "Дивогляд".

Одного дня оповідачці написала клієнтка через підозру хлопця у зраді. Та стверджувала, що випадково побачила на пошті хлопця лист інтернет-магазину, де йшлося про замовлення білизни.

"Він не дарував мені ніякого одягу, а потім поводився досить дивно. Тому мені цікаво, чи можете ви сказати, на яку адресу надсилали одяг? Вибачте, що турбую", – написала вона.

У власниці не було можливості розкрити дані про замовлення сторонній людині, але їй було шкода клієнтку, а тому вона вирішила перевірити, чи була надіслана білизна на ім'я хлопця стурбованої дівчини. Вона дізналася, що комплект відправили дівчині на ім'я Валері.

"О боже, це ж ім'я моєї найкращої подруги", – сказала подруга.

@itsmollylux

Думка аудиторії соцмережі розділилася з цього приводу. На думку багатьох користувачів, оповідачка не мала права розкривати будь-яку інформацію про клієнтів, але були й ті, хто схвалив це рішення.

А як вважаєте Ви, власниця магазину білизни правильно вчинила?

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що дружина помстилася чоловіку через постійні зради, але її метод шокував його родичів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ