Плід кохання: дика зебра спарувалася з віслюком і народила незвичного малюка – фото

Природа не перестає нас дивувати своїм розмаїттям і вигадливістю

У Національному парку Чюлу Гіллс у Кенії дика зебра народила маля, яке було зеброю лише наполовину. Нижню половину. Про це пише "Дивогляд".

Зебра виявилася любителькою помандрувати і одного разу прибилася до стада корів. Смугаста тварина прижилася на фермі, однак, коли про неї дізналися місцеві ЗМІ, представники заповідника забрали її і відвезли до стада зебр.

Та майже через рік після того (а вагітність у зебр триває 12 місяців), мама-зебра народила лоша, яке мало смугасті ніжки, але зверху було копією віслюка – як тато. Це сталося у квітні 2020 року.

Зеброїд
Зеброїд
Фото: sheldrickwildlifetrust.org

У природозахисників немає сумнівів – під час мандрів на фермі зебру звабив якийсь віслюк і від їхнього кохання народився незвичайний малюк.

Зеброїд
Зеброїд
Фото: sheldrickwildlifetrust.org

Рідкісний гібрид назвали зеброїд або зонкі (суміш англійських слів Zebra (зебра) і Donkey (віслюк) – ред.).

У природі такі зустрічаються дуже рідко. Існує великий ризик, що через схрещення видів дитинчата матимуть серйозні вади здоров’я. Однак цей зонкі виявився цілком здоровим.

Цікаво, що того ж року схожий випадок стався на приватній фермі в Англії. Зебра Зіггі потоваришувала із віслюком Раджем. Згодом пара закрутила роман, в результаті якого у них народився син – маленький Зонкі.

Дивіться також:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше