Свиня

На Львівщині помітили чоловіка, який вигулював порося – курйозне відео

Shutterstock

Чоловік привернув увагу перехожих

У місті Золочів (Львівська область) посеред вулиці помітили чоловіка, який вигулював справжнє порося. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Типовий Львів".

На кадрах помітно чоловіка у сонцезахисних окулярах і тварину поблизу нього, яку він тримає на повідку. Вигулювання свині – нетипова подія, а тому ентузіаст привернув увагу перехожих.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що в одному з найбільших та найпопулярніших аеропортів світу на роботу найняли 20 поросят. Тварин у рамках експерименту запросили до аеропорту "Схипхола" (Нідерланди).

20 свиней упродовж 6 тижнів будуть пастися на 2 сільськогосподарських територіях площею 500 акрів. Протягом цього часу вони їстимуть залишки цукрового буряку, які заманюють качок на цю територію.

Польоти літаків ускладнені через приліт птахів на цю сільськогосподарську територію, що поблизу злітно-посадкової смуги. Це небезпечно як для літаків, так і для птахів, а тому з цим явищем вирішили боротися за допомогою свиней.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ