асфальт

У Києві жінка розбила асфальт, який за власні кошти уклав місцевий житель

Shutterstock

Інцидент відбувся у Подільському районі міста

У Києві жінка розбила у дворі асфальт, який за власні кошти уклав місцевий житель. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Київ Оперативний". 

Інцидент відбувся у Подільському районі міста в ЖК "Ліпінка". Зазначається, що там раніше спостерігалися проблеми з дорогами, але один з місцевих мешканців відремонтував ділянку за власний рахунок. 

Однак, це сподобалося не всім. Одна жінка почала скаржитися, що вона не може виїхати з двору через цей асфальт. Вона почала вимагати "прибрати" його, а коли ніхто не відреагував на прохання – сама взяла лопату, лом та розбила щойно укладений асфальт. 

"На в'їзді в ЖК "Ліпінка" один з мешканців власним коштом залатав дірки в асфальті. Прийшла якась жінка і почала розповідати, що це спеціальні ями, щоб авто не їздили швидко, тому що вона не може виїхати з двору", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві ями на дорогах залатали килимами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ