Будинок Тетяни Приходько

Щури та гори сміття: мешканка Полтави вже 20 років збирає вдома мотлох – шокуючі фото й відео

Суспільне Полтава

"Я що, не маю права собі додому принести щось?"

У Полтаві живе жінка на ім'я Тетяна Приходько, яка кілька десятків років збирає на своєму подвір'ї непотріб з усього міста. На її думку, вона має на це право, але оточуючі сприймають це негативно. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "Суспільне Полтава".

За словами голови Подільської районної ради в Полтаві Сергія Білоконя, минулого року жінці допомогти вивезти весь мотлох, але тепер вона назбирала його знову.

Місцеві продовжують скаржитися на Тетяну до районної ради, а тому цього року комунальні служби знову планують вивезти все нове сміття. За словами її сусідки на ім'я Олена Андрєєва, Приходько постійно збирає різний непотріб, внаслідок чого на подвір'ї завелися щури.

"Он там папір, я навіть у чобітки папір стелю, і підлога холодна, навіть на підлогу доводиться папір стелити. Піч не можу розтопити, тому що буде вогонь, бо люди побачать і будуть підпалювати мої речі, сім разів вже палили. Що це за неподобство? Я що, не маю права собі додому принести щось? У них автомобілі, квартири, скільки добра. Я що, маю якісь претензії до їхнього добра?", – стверджує Приходько.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як у Рівному чоловік тягає у свою квартиру сміття, розводить тарганів і їсть їх, а також проголосив себе "батюшкою".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ