Квартира у місті Рівне

Проголосив себе "батюшкою": в Рівному чоловік тягає у свою квартиру сміття, розводить тарганів і їсть їх – фото й відео

ТСН

Поліція нічого не може з цим зробити

У місті Рівне люди почали скаржитися на свого 72-річного сусіда з багатоповерхового будинку, бо через нього з'явилися багато комах і нестерпний сморід. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

Очевидці стверджують, що чоловік пенсійного віку постійно тягне у своє житло різне сміття зі звалищ, яке вже доверху набило його квартиру. Також у нього вдома з'являються голуби, яких він нібито лікує.

Внаслідок цього сусіди чоловіка постійно страждають від нашестя тарганів, черв'яків і різних паразитів. Одна жінка взагалі покинула своє житло.

Квартира у місті Рівне
Квартира у місті Рівне
Фото: ТСН

Жителька Рівного Анна Гриневич стверджує, що внаслідок смороду у її дітей постійно болить живіт, а також з'являються різні хвороби.

"Навіть з дому їхали до тещі, щоб потруїти цих тарганів. Антисанітарія жахлива", – розповів один із сусідів чоловіка.

Сусіди пропонували чоловікові прибрати і винести сміття, проте ця пропозиція йому не сподобалася. Замість цього він вирішив розписати свої двері цитатами з Біблії, обклеїти їх іконами і проголосити себе "батюшкою".

Квартира у місті Рівне
Квартира у місті Рівне
Фото: ТСН

За словами власника цієї скандальної квартири, він постійно труїть комах тарганами. Більш того, він з'їв одного з них на очах у інших.

У підсумку до нього двічі приходила поліція, котра нічого не змогла зробити, бо його житло є приватною власністю. Замість цього правоохоронці пропонують родичам чоловіка відправити його на примусове лікування.

Квартира у місті Рівне
Квартира у місті Рівне
Фото: ТСН

За словами адвоката Станіслава Костюченка, людина обмежено дієздатна може отримати опікуна. Можливо, саме останній вирішить проблему зі сміттям. Цікаво, що, за законодавством України, власник квартири за антисанітарію може отримати лише невеликий штраф – 51 грн.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік провів у в'язниці зайві 20 років та не захотів її залишати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ