Артем Приходько

"Страшно дивитися": українець влаштував фотосесію у купі сміття, щоб привернути увагу до забруднення природи – фото

artprykhodko / Instagram

Ідея виявилася плідною, бо небайдужі до екології люди провели суботник

Екоактивіст з Харкова Артем Приходько вирішив влаштувати оригінальну фотосесію на березі річки Уди у купі сміття. Таким чином він хотів звернути увагу оточуючих на забруднення навколишнього середовища, а також закликати інших до проведення суботника. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram чоловіка.

"Було б смішно, якби не було так брудно. Посил цієї фотосесії – передати наслідки безвідповідального ставлення людини до природи. Уявіть, що нас чекає через 10-20 років, якщо людина не почне нести відповідальність за свої дії. Прошу кожного задуматися та почати діяти", – доповнив публікацію Приходько.

Ця ідея сподобалася багатьом користувачам, які залишили наступні коментарі:

  • "Але ж немає нічого складного – просто відвезти своє же сміття з собою і викинути в спеціально відведене для цього місце! Але ні, це пекельно важко і не під силу людині"
  • "Страшно дивитися"
  • "Це, напевно, сама наочна фотосесія"

Судячи з Instagram Артема, його ідея виявилася продуктивною, бо з'явилися відео з прибиранням річки Уди.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що принца Гаррі звинуватили у лицемірстві через його слова щодо кліматичних змін.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ