Ставок під Дніпром

"Просто жах": ставок поблизу Дніпра почервонів через кров тварин – фото

Тетяна Лампіка / Facebook

Екологам довелося викликати поліцію

Водоймище в Солонянському районі Дніпропетровської області стало червоним внаслідок дій місцевих підприємств, які зливали у нього кров тварин та інші відходи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook співробітниці Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Тетяни Лампіки.

Громадською організацією "Екологічний патруль" і регіональною поліцією проведено рейд у Дніпропетровській області, під час якого виявлено декілька правопорушень. Еколог стверджує, що фахівці побачили злиття автоцистерною у водоймище відходів, які належать підприємству "Агро-Овен" (спеціалізація – виробництво птиць).

Також стан водойми страждає від місцевої свиноферми і молокозаводу. Після фіксації факту зливу була викликана слідчо-оперативна група.

"Ставок червоного кольору від крові тварин і відходів різного походження. "Дозвіл" дало КП... це просто жах. Знищення навколишнього середовища на рівні комунальних установ те ж саме, що на рівні державних органів", – підкреслила Лампіка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Львові посеред дороги, що стала суцільною калюжею, поселилися качки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ