Екологія

Незаконна вирубка лісу та стихійні звалища: за Україною стежитимуть за допомогою супутника

Depositphotos

Супутник встановлюватиме порушення в екологічній сфері та попереджатиме про значні зловживання

За екологією України, незаконними рубками лісу, видобутком корисних копалин та стихійними сміттєзвалищами спостерігатимуть шляхом відстеження супутникових даних дистанційного зондування Землі. 

Про це повідомили на сайті Державного космічного агентства.

Домовленість була укладена представниками Державного космічного агентства та Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів. 

Відтепер інспектори Держекологічної інспекції будуть чітко знати координати місць, на які треба звернути увагу в першу чергу, і будуть швидше встановлювати винних. 

"Це хороша можливість розвинути ті сервіси, які вже давно працюють у передових країнах світу та приносять значний результат у протидії та попередженні злочинів в екологічній сфері. Відтепер рівень реагування на загрози відповідатиме світовим стандартам використання супутникового ресурсу", – сказав під час зустрічі виконуючий обов’язки Голови ДКА Михайло Лев.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як можна зробити прання більш екологічним та дешевим.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ