Прання

Блогерка поділилася секретом, як зробити прання екологічним і дешевим

Shutterstock

Цей засіб можна отримати безкоштовно

Блогерка із Шотландії Жозефіна Беккер поділилася простим способом зробити прання більш екологічним і набагато дешевшим.

У своєму Instagram вона показала, як зробити ефективний засіб для прання з каштанів.

Дівчина зазначила, що серед тих, хто піклується про екологію, набирає популярність використання так званих мильних горіхів, які ростуть на мильних деревах у Гімалаях. Однак, на їхнє транспортування потрібно багато ресурсів, що також погано впливає на екологію. Тому набагато простіше використовувати звичайні каштани.

Щоб приготувати мильний розчин з каштанів, Беккер розрізала їх навпіл, поклала в банку, залила водою і залишила настоюватися на ніч. Вона пояснила, що плоди містять багато сапоніну - речовини, розчини якого при збовтуванні утворюють густу і стійку піну. Наступного дня блогерка прибрала з банки каштани і, процідивши рідину, залила її у відсік для прального порошку. Одяг з таким засобом виправся не гірше, ніж з хімічним пральним порошком.

Дівчина також запропонувала додати у відсік для порошку трохи ефірної олії, але у коментарях зазначили, що це також шкодить навколишньому середовищу і не надто допомагає у пранні.

Раніше відомий бренд розповів, як правильно прати джинси, щоб вони довше залишалися у чудовому стані.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ