Айсберг в Антарктиді (ілюстративне фото)

Життя у "замороженому" світі: під льодовиком Антарктиди виявили невідомих тварин 

Depositphotos

Водні організми живуть на глибині 900 метрів

Вчені з Великої Британії знайшли невідомих істот на дні моря під шельфовим льодовиком Антарктиди. Цю новину опублікував інтернет-журнал Frontiers in Marine Science.

Тварин знайшли працівники британської антарктичної служби під час дослідницького буріння на шельфовому льодовику Фільхнера. Фахівці зробили вісім отворів. Свердловина, яка дозволила знайти морських істот, розташована на глибині близько 900 метрів. 

Побачити невідомі організми вдалося за допомогою камери. Дослідники побачили на дні незвичайних нерухомих істот, які зовні були схожі на губок.

Вчені запевняють, що виявлення цього виду глибоко під шельфовим льодовиком порушує безліч екологічних питань, на які поки неможливо дати повної відповіді:

"Ці спостереження кидають виклик нашому розумінню того, які типи організмів можуть вижити далеко від денного світла і мають більш широке значення щодо еволюції перших складних організмів на Землі", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Антарктиді відколовся шматок льодовика заввишки із семиповерхівку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ