Альпи

Завдяки глобальному потеплінню знайшли казарму часів Першої світової війни – фото

Shutterstock

У ній виявили одяг, ліхтарі, рештки тварин та інші цікаві предмети

У Альпах відтанула казарма часів Першої світової війни, яка зберегла цікаві артефакти тієї епохи. Це обумовлено глобальним потеплінням. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

В цій казармі жили 20 солдатів, які намагалися захистити себе від холодного клімату італійських гір. Уберегтися вдалося консервам, солом'яним ліжкам, одягу і ліхтарям, а також решткам тварин, яких з'їли люди. Всі артефакти хочуть виставити в новому музеї міста Борміо в Ломбардії у наступному році.

Зазначимо, що в ті часи австроугорська армія запекло воювала з італійськими військами в битві, яка нині відома як Біла війна. Вона продовжувалася до листопада 1918 року.

Після 3,5 років війни дерев'яні бараки, що були в печері на висоті понад 2,7 км, повністю замерзли та були замкнені. Однак, казарму вдалося розкопати та очистити завдяки тому, що зійшов лід.

До речі, нещодавно "Дивогляд" писав, що літак епохи Другої світової війни зробив екстрену посадку посеред людного пляжу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ