Хестер Форд

120 праправнуків, дві світові війни та пандемії: у 116-річному віці померла найстарша американка – фото

Charlotte Observer

Жінка колись поділилася секретом довголіття

У Північній Кароліні (США) померла найстарша американка – 116-річна Хестер Форд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Charlotte Observer.

Вона народилася у далекому 1905 році у Ланкастері, Південній Кароліні. У ті часи у Білому домі був 26-президент США Теодор Рузвельт. Окрім цього, покійна була свідком двох пандемій і двох світових війн.

У дитячому віці Хестер працювала на сімейній фермі, де займалася збором бавовни. У 15-річному віці вона стала дружиною Джона Форда. У їхньому шлюбі народилися 12 дітей (4 хлопчики і 8 дівчаток). Чоловік Хестер помер у 1963 році.

Окрім цього, покійна працювала протягом 20-річного терміну нянею. В останні роки Форд страждала на деменцію, але все одно не забувала вірші з Біблії.

Коли святкували її 114-річний день народження, мер міста оголосив 15 серпня днем "Матері Хестер Форд". Як жінка сама зізнавалася, їй вдалося так довго прожити, бо вона просто "правильно жила". У неї було 12 дітей, 68 онуків і 125 правнуків і мінімум 120 праправнуків.

Під кінець життя на сніданок Хестер їла половину банана. Вона приділяла час для прогулянок, а також любила розглядати сімейні альбоми, розгадувати головоломки і слухати госпели (духовна християнська музика).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що найстаріша європейка вилікувалася від COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ