Даррен Пенародондо

Чоловік помер після того, як поліцейські змусили його присідати і стрибати за порушення карантину – фото

ViralPress

Покійний просто хотів придбати питну воду

Поліцейські Філіппін змусили чоловіка, що порушив комендантську годину, зробити 300 стрибків з присіданнями. Вже через два дні він помер через сердечні проблеми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

ЗМІ пишуть, що інцидент стався у столиці Філіппін, Манілі. 28-річний Даррен Пенародондо після шостої години вечора вирішив сходити в магазин, щоб придбати питну воду. Його та ще декількох порушників карантинних обмежень зловили поліцейські та змусили синхронно стрибати і присідати по 100 раз.

Однак, якщо їм не вдавалося робити це в унісон, то їх змушували починати спочатку. Внаслідок цього Даррен був вимушений робити це 300 раз. Потім він прийшов додому та не зміг нормально стоять та пересуватися по будинку, бо у нього сильно боліли ноги.

Через добу він почав страждати від судом, а потім взагалі знепритомнів. Привести Даррена до тями змогли сусіди, але це йому не допомогло. Було прийнято рішення про термінову госпіталізацію до лікарні, але постраждалий не встиг доїхати.

За словами поліцейських, покійного та інших людей справді заарештували в ніч на 1 квітня за те, що вони порушили комендантську годину. Однак, правоохоронці нібито не використовують подібні покарання, замість чого читають лекції.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що подружжя повернулося додому та помітило у себе в ліжку злодія, що спав.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ