народження дитини

Вперше в історії: в Іраку народився хлопчик з трьома пенісами

Depositphotos

Фахівці не можуть цілком пояснити це явище

У місті Дахук (Ірак) народився хлопчик з трифалією аномалією розвитку сечостатевої системи, внаслідок якої відбувається розтроєння пеніса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на International Journal of Surgery Case Reports.

Батьки 3-місячного хлопчика знайшли на мошонці своєї дитини щось схоже на пухлину і два дивних виступи на шкірі, а тому одразу звернулися до лікарів. Виявилося, що дитина має два додаткових пеніси, довжина яких складає 1 і 2 см. Вони не мають уретру, а також фахівці не знають, чи існує зв'язок між ними і репродуктивною системою.

"Перший додатковий статевий член кріпився до основи головного пеніса, другий розташовувався нижче мошонки. Обидва мали запалі й губчасті тіла без уретри всередині", – стверджують хірурги.

Експерти видалили зайві пеніси, пацієнт виписаний, але за ним треба буде спостерігати протягом року. Наразі будь-які небажані наслідки, за словами хірургів, не виявлені.

Окрім цієї проблеми, ще якісь захворювання у хлопчика відсутні. Цікаво, що подібне у відомій нам історії трапилося вперше.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що лікарі зробили чоловіку кесарів розтин.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ