Атіс Елкснітіс

Подружжя повернулося додому та помітило у себе в ліжку злодія, що спав

Фото The Daily Star

Чоловік пояснив свій вчинок перед поліцією

У місті Ньюлін (Велика Британія) чоловік та жінка повернулися додому та зрозуміли, що в їх будинку спить невідома їм людина. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Непроханим гостем виявився 47-річний латвієць Атіс Елкснітіс, що приїхав у місто задля роботи у місцевому порту. Він з'ясував, що гавань закрили, а тому захотів напитися.

Його пошуки алкогольних напоїв привели його в незачинений будинок, у якому він напився горілки, зачинився у кімнаті та заснув. Господарі оселі, що повернулися додому, не змогли увійти в замкнену кімнату.

Потім вони заглянули у вікно кімнати у зрозуміли, що в їх ліжку спить невідома їм людина. Саме тому вони викликали правоохоронців, котрі затримали 47-річного латвійця.

П'яний чоловік визнав свою провину і сказав, що зараз переживає дуже важкий життєвий період. Також він шкодує через свій вчинок.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що сімейна пара придбала будинок мрії за $500 тис, але колишній власник зачинився і не впускає їх додому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ