Алберти та їх будинок

Сімейна пара придбала будинок мрії за $500 тис, але колишній власник зачинився і не впускає їх додому – фото й відео

Скріншот із YouTube

Влада та поліція нічого не можуть вдіяти

Трейсі та Майлз Алберт наприкінці минулого року придбали будинок своєї мрії $560 тис в Ріверсайді (штат Каліфорнія, США). Попередній власник отримав гроші, але не став виселятися та віддавати ключі, повідомляє Fox 11 на своєму YouTube-каналі.

Чоловік та жінка не можуть позбутися від попереднього господаря, бо під час пандемії COVID-19 в Каліфорнії діє мораторій на виселення.

Ріелтор Кріс Тейлор стверджує, що власник будинку хотів його продати якомога раніше, а тому назвав термін – два тижні. За цей час купити маєток можна було лише за готівку.

Алберти та їх будинок
Алберти та їх будинок
Фото: Скріншот із YouTube

Ця пропозиція зацікавила Албертів, а тому вони скористалися усіма своїми заощадженнями і позикою у банці. Більш того, у процесі оформлення документів їм сказали, що треба сплатити $30 тис у якості податку, але вони все одно не відмовилися від цього.

Згодом вони підписали всі документі купівлі-продажу, але все одно не змогли скористатися своєю нерухомістю, бо колишній власник їх туди не впускає.

"Будинок належить нам. Він наш, і все це в контракті написано, все законно зроблено. Йому (господареві – "Дивогляд") заплатили гроші на його рахунок. Чому ми не маємо права увійти в наш будинок?", – розповів Майлз.

Цікаво, що продавець маєтку навіть не дозволяє новим власникам полити траву поблизу. За словами Трейсі, "одного разу вона спробувала полити галявину", а у відповідь чоловік вирішив порвати всі шланги та дроти. Жінку це турбує, тому що "вмирають пальми".

Місцева влада та поліція підтримують сім'ю Албертів, проте нічого не можуть з цим вдіяти через мораторій на виселення. Постраждалі навіть звернулися до суду, але справу припинили через пандемію.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США чоловік тримав акул в басейні, щоб потім продавати їх в інтернеті.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ