Пиріжки, випічка

Український театр купив один пиріжок через Prozorro в "АТБ"

Depositphotos

У скільки їм обійшлася ця угода?

В Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки, який розташований в Кам'янському (Дніпропетровщина), вирішили придбати один пиріжок у ТОВ "АТБ". Для цього вони скористалися системою Prozorro.

Пропозицію розмістили 5 лютого цього року. Замовник хотів, щоб його замовлення, вага якого склала 80 г, виповнили в той же день.

У підсумку провели так звану "покупку без використання електронної системи". Це означає, що ніяких торгів не було, замість чого з продавцем одразу уклали договір щодо пиріжка, вартість якого дорівнює 8 грн.

Зазначимо, що Prozorro є електронною системою публічних закупівель для державних та комунальних замовників, які оголошують тендери на закупівлю товарів, робіт і так далі. В свою чергу, бізнесмени починають змагатися на торгах, щоб їх обрали постачальниками.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що МОЗ розмістило тендер на 10 млн грн, щоб дослідити гомосексуальних чоловіків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ