Автомобільні трюки

Блогер отримав 18 кримінальних обвинувачень через трюки на модифікованому пікапі – відео

Скріншот із YouTube

Зірка YouTube вважає їх безпідставними

Підписники популярного блогера Street Speed 717 могли бачити, як він використовував свій модифікований пікап Ram 1500 TRX для усіляких трюків. За його словами, через цей контент він отримав звинувачення за:

  • 2-ма пунктами "Порушення водних шляхів і водозборів"
  • 6-ма пунктами про забруднення вод
  • 6-ма пунктами про засмічення
  • 4-ма пунктами про зловживання майном та водами

Судячи з усього, це не сподобалося Пенсильванській комісії з риболовлі та човнів, про що він розповів на своєму YouTube-каналі.

Блогер стверджує, що справа про зловживання майном та водами звинувачення не має сенсу, так як він не перетнув водойму бродом у найпростіший спосіб. Також він стверджує, що з його автомобіля не потрапила у воду будь-яка рідина, а тому справа щодо забруднення водойми теж недоцільна.

На його думку, місцева влада просто не знає, що робити з блогером, а тому займається безпідставними звинуваченнями. Також він аргументує інтерес до своєї персони тим, що відео зі стрибками на пікапі зібрало більше 1,5 млн переглядів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловіка оштрафували на $400 за те, що він возив в авто манекен.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ