Манекен похилого чоловіка

Чоловіка оштрафували на $400 за те, що він возив в авто манекен – фото

California Highway Patrol Officer Sullinger

Для чого він це робив?

Каліфорнійський автомобіліст 1,5 року возив із собою в машині манекен літнього чоловіка, бо завдяки цьому він користувався спеціальною смугою. Обман розкрили поліцейські, котрі його оштрафували на $400, повідомляє Daily News.

Відомо, що американець посадив на переднє пасажирське сидіння Toyota Tacoma пластикового манекена "похилого віку". Він наніс на нього грим, а також одягнув захисну маску та окуляри.

Завдяки цьому лялька стала нагадувати стару людину, що дозволило чоловіку обманювати поліцейських і відеофіксатори, щоб їздити спеціальною смугою без зупинок. Однак, власна необережність чоловіка призвела до негативних наслідків для нього.

Справа в тому, що він наніс тонування на бічні вікна, що заборонено в США. Саме тому його зупинив працівник правоохоронних органів і під час огляду помітив дивну поведінку літнього "пасажира", бо той взагалі не рухався і навіть не кліпав очима.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 41-річний безробітний подав до суду на батьків, які відмовилися його утримувати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ