Суд

41-річний безробітний подав до суду на батьків, які відмовилися його утримувати

Shutterstock

Чоловік розповів, чому родичі мають його довічно утримувати

Британець Фаїз Сіддікі закінчив навчання в Оксфордському університеті на юридичному факультеті. Після цього він протягом двадцяти років жив у квартирі своїх батьків у Лондоні.

За цей час йому не вдалося знайти роботу, а тому його 69-річна мама та 71-річний батько щотижня його підтримували 400 фунтами (близько 15 тис грн), а також сплачували всі його рахунки, повідомляє The Sun.

Одного разу родичі посварилися, після чого батьки вирішили перестати фінансово підтримувати Фаїза. Судячи з усього, останній вирішив не здаватися і подав на близьких в суд, бо хотів отримувати довічні аліменти.

Він вважає, що має на це повне право, так як нібито має проблемне здоров'я.

Фаїз Сіддікі
Фаїз Сіддікі
Фото: NEV AYLING

"У цих багатостраждальних людей є власна думка про те, що підходить для їх важкого і впертого сина", – сказав адвокат сім'ї Джастін Варшо.

У підсумку суд у сімейних справах відмовив 41-річному чоловікові. Амбіційності британця можна позаздрити, бо він після цього подав апеляцію.

Цікаво, що раніше Фаїз Сіддікі подавав позов проти Оксфордського університету, бо його дратувало нудне навчання, а також погане й неадекватне викладання. Його викладачі отримували від британця докори через те, що вони змусили його здавати іспити в період "безсоння, депресії та тривоги".

Більш того, вони нібито несуть відповідальність за його низьку оцінку. На думку Фаїза, саме остання позбавила його можливості досягти успіху в сфері юриспруденції. Можливо, комусь ці аргументи здаються вкрай переконливими, але не судді Вищого суду, який в 2018 році відхилив позов.

Він стверджував, що освіта Фаїза відповідала прийнятим стандартам, а ось причина його невдалого навчання, на думку суду, полягала в неадекватній підготовці Сіддікі та недостатній дисципліні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка відсудила у свого начальника величезну суму за те, що той назвав її старою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ