Пара з Харкова, яка закувалася в ланцюг

Закуті ланцюгом: закохані впродовж місяця живуть прив'язаними одне до одного – відео

wecontacted / Instagram

Вони планують увійти до української книги рекордів

Молода пара закоханих із Харкова – Олександр та Вікторія, вже впродовж місяця живуть скутими за руки одне до одного. Вони планують прожити у такий спосіб щонайменше 3 місяці. Про це повідомляється у сюжеті BBC. 

Від початку експерименту закохані навчилися багато чого робити разом.

Так, щоб приготувати їжу, вони удвох стоять біля плити. У Вікторії вільна права рука, тому продукти ріже завжди вона. Олександру важче, оскільки вільна лише ліва. Однак, чоловік зазначає, що зумів перевчитися протягом першого тижня. 

За словами Олександра, Вікторія не раз намагалася завершити експеримент і розірвати ланцюги. Але жага потрапити до української книги рекордів сильніша за незручності. 

Крім того, пара вже перешиває весняний одяг. Вони розпорюють речі й вшивають замки, щоб із легкістю одягатися і роздягатися з прикутими руками.

Чоловік зазначає, що від самого початку хотів, щоб його з коханою об'єднали хірургічними швами. Однак після консультації з лікарем пара відмовилася від такого варіанту і обрала більш безпечний – ланцюг.

У реєстрі рекордів зазначають, що закохані зуміли протриматися місяць, і тим самим встановили рекорд не лише України, а йусього світу. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що закохані українці, котрі сковали один одного ланцюгом, розповіли про свій стан

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ