Привид

Справжня містика: закохані вважають, що зробили фото привида нареченої

Shutterstock

Автори знімка поспілкуються з експертом з паранормальних явищ

27-річний Даррен Паллістер і його наречена Джессика Мейсон, котрі проживають в селі Ейнтрі (англійське графство Мерсісайд), стверджують, що у їх будинку живе привид. Парі нібито вдалося зробити його фото, повідомляє Daily Mail.

Даррен та Джессика розповіли, що під час їх сну камера відеоспостереження, яку встановили для того, щоб слідкувати за собаками, зробила незвичні фото.

Стверджується, що близько півночі в кадрі з'явився силует дівчини, яка мала світле волосся і схожість з нареченою.

За словами закоханих, навіть раніше вони відчували, нібито поряд з ними знаходиться щось потойбічне. Останній час вони взагалі звернули увагу на присутність незвичайного солодкого аромату парфумів у одній з кімнат.

"Коли Джесс йде спати, я граю в PlayStation, і я відчуваю, що хтось сидить зі мною в вітальні", – розповів чоловік.

Даррену та Джессіці відомо, що цей будинок побудували ще в минулому столітті. Його власник нічого не знає про людей, які жили в ньому до цього.

Судячи з усього, ця ситуація добряче налякала закоханих, а тому вони збираються звернутися за допомогою до експерту з паранормальних явищ, а також до історика.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як пара перетворила занедбане житло на будинок мрії за рекордний термін.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ