Мілана Маханець

"Зараз я просто шокований": батько 8-річної моделі прокоментував її "роман" з 13-річним блогером

@milamaxanets / Instagram

Він відмовився коментувати дії мами дівчинки

Батько Мілани Олександр Маханець, яка нещодавно шокувала користувачів соцмережі своїми "романтичними" стосунками з неповнолітнім блогером Павлом Паєм, поділився своєю думкою щодо цього скандалу. Про це розповіли в "КП".

"З донькою я намагаюся спілкуватися та допомагати, а про Дарину (мама дівчинки) говорити немає бажання. Зараз я просто шокований тим, що відбувається", – розповів Олександр.

Нагадаємо, що декілька днів українці були приголомшені життям 8-річної моделі. Зокрема, вона публікує суперечливі фотографії для свого віку, а також перебуває в певних стосунках з 13-річним хлопчиком, котрі вони демонструють в соцмережі.

Повз цього не пройшов дитячий омбудсмен Микола Кулеба, який звернувся до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ та Кіберполіції з приводу цієї ситуації. Це дало свій ефект, бо поліція міста Києва вже відкрила провадження і викликала матір Мілани на допит.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ