Міла і Паша

Французькі поцілунки у 8 років: мережу шокували діти-блогери, які зображають кохання

соцмережі

Мама дівчинки цілком схвалює такий спосіб прославитися

На вихідних українську мережу сколихнув новий скандал. Одна із користувачок Facebook звернула увагу на блоги в Instagram 8-річної дівчинки Міли і 13-річного хлопця Паші, які активно зображають дорослу пару.

"Знайомтеся: це Міла Маханець з Києва. Мілі 8 років. Вона - типовий представник покоління Z, блогер, лайкер, модель, якісь там ще регалії, а за сумісництвом - втілення всієї нереалізованості своєї мами Дар'ї Маханець в дитинстві", - написала Gerda Weber, додавши фото зі сторіз дітей, на яких видно, як вони цілуються, обіймаються, сплять в одному ліжку.

Мама маленької Міли цілком схвалює і навіть заохочує такий спосіб прославитися і заробити грошей. А на День святого Валентина діти (вочевидь, не без допомоги дорослих) орендували квартиру для двох, де вони мали знімати контент для своїх блогів.

Мама часто одягає дівчинку у дорослий одяг і фотографує у відвертих позах.

На сторінку Міли Маханець в Instagram підписалися 482 тисячі людей. Серед них багато таких же дітей, які захоплено спостерігають за іграми у доросле життя. Однак у мережі звернули увагу й на те, що такий контент чудово підходить для педофілів, які можуть задовольняти свої нездорові потяги.

Після того, як історія про "закоханих" Мілу і Пашу набула розголосу, ними зацікавилася ювенальна юстиція. Однак після цього геолокацію на фото дівчинки і підлітка швидко змінили із української на "Москва, Росія", а також приховали всі коментарі.

Багатьох українців це шокувало. Користувачі не розуміють, як батьки могли погодитися зробити таке із власними дітьми заради слави і грошей, а також пропонують позбавити їх батьківських прав.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ