Монети

Босу не сподобалось: американець звільнився з роботи, а останню зарплату отримав копійками, вимащеними в олії – відео

Shutterstock

Чоловік працював в автосалоні 

Американець Андреас Флатан зі штату Джоржія, свою останню зарплатню отримав копійками, вимащеними в олії. Про це повідомляє портал UPI

Наприкінці осені чоловік вирішив звільнитися, бо йому не подобалася робоча атмосфера. Керівник автосалону, у якому працював Андреас – Майлз Уокер, не оцінив такий вчинок. Однак, подумавши годину, він всеж таки підписав заяву про звільнення. 

"Він встає, кладе руки на голову, виходить за двері і зникає приблизно на годину. В решті-решт, він віддає мені підписану заяву", – розповів Флатен.

Компанія була зобов'язана виплатити чоловікові останню зарплатню у розмірі $915, що становить понад 25 тис грн. Однак гроші чоловікові тривалий час не надходили. 

Коли Андреас звернувся до свого керівника, щоб дізнатися у чому річ, той звинуватив його у завданні збитків автосалону, і заявив, що уся його зарплатня пішла на їх покриття.

Про цей вчинок Андреас Флатен сповістив Управління праці штату Джоржія. Уповноважені особи зобов'язали автокомпанію виплатити заборгованість.

Зарплатню все ж таки перевели чоловікові, однак у незвичний спосіб: коли Андреас йшов додому – побачив біля свого під'їзду величезну купу вимащених в олії копійок. Гроші надійшли у вигляді 698 доларів та були розкидані по всьому будинку посеред ночі.

Подивитися на безладну купу монет можна на відео, яке дівчина Андреаса опублікувала в своєму Instagram.

Майлз Уокер сказав, що не пам'ятає, щоб колись скидав копійки в будинку Флатена, однак впевнени – наголовніше, що сума дійшла до отримувача. 

"Йому заплатили, це все, що має значення", – сказав керівник.

На даний момент копійки зберігаються в гаражі Флатена. Чоловік намагається відмити їх від олії, щоб згодом поміняти на банкноти.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що американець грав у лотерею з однаковими цифрами 15 років і зірвав джекпот.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ