Бетті Вонг

Жінка випадково купила 50 лотерейних білетів та виграла $2 млн

Virginia Lottery

Спочатку вона засмутилася через свою неуважність

Бетті Вонг зі штату Вірджинія (США) придбала в мережі не один лотерейний білет, як планувала, а цілих 50. Вона допустила щасливу помилку, так як завдяки цьому виграла багато грошей. Про це повідомили в UPI.

Навряд чи придбання лише одного запланованого білету могло би зробити жінку мільйонеркою, але неуважність цього разу справді їй допомогла.

У одному білеті збіглися 5 чисел з виграшної комбінації 4, 19, 23, 25 і 49. Цікаво, що виграш мав дорівнювати $1 млн, але жінка придбала додаткову опцію Power Play, який подвоїв виграш.

Таким чином, Бетті вдалося виграти $2 млн, що приблизно еквівалентно 55 млн грн. За її словами, купівля 50-х білетів спочатку засмутила, так як вона не полюбляє витрачати багато грошей на лотереї. Тим не менш, згодом вона зрозуміла, що їй посміхнулася удача.

"Я думала, що неправильно прочитала цифри, тому розбудила чоловіка", – зізналася жінка.

Після цього вони довго не могли заснути, так як усвідомили, що Вонг виграла величезні гроші. Як вона стверджує, вони допоможуть їй піклуватися про сім'ю.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що бідна британська пара виграла джек-пот у лотереї.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ