Маєток

Суд змусив мільярдера знести мальовничий маєток вартістю в $64 млн – фото

instagram

Площа території становить 10 тис кв. м.

Маєток вартістю в $64 мільйони відомого британського забудовника Патріка Дітера поблизу Ніцци знесуть через відсутність дозволу на будівництво. Таке рішення ухвалив Верховний суд Франції. Про це пише Businness Insider.

Нині Патріку потрібно до червня 2022 року знести будівлю, яку експерти оцінюють в $64 мільйони, а потім сплатити штраф у $550 тисяч. Після червня 2022 року з Дітера стягуватимуть пеню – $600 щодня. 

На території маєтку є 18 номерів, два майданчики для вертольотів, басейн та сади. Є кілька зон для відпочинку, бібліотека, камін 15-го століття, льох з винною залою та кухня з видом на італійський сад. Загальна площа території – 10 тисяч кв.м. 

"Ідея знесення цього маєтку, що є архітектурним шедевром, божевільна та дурна. Ми будемо боротися, аби уникнути цього", – повідомив адвокат Дітера. 

Мільярдер побудував цей будинок між 2000 та 2011 роками. У 2009 році сусіди подали на нього до суду зі звинуваченням, що "будівниче божевілля має завершитися". Вони скаржилися на шум у замку протягом багатьох років і навіть отримали компенсацію розміром в $50 тисяч. 

Читайте також: Пара перетворила занедбане житло на будинок мрії за рекордний термін – фото "до" та "після". 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ