Лотерея

Американець грав у лотерею з однаковими цифрами 15 років і зірвав джекпот

Shutterstock

Чоловік розповів, на що витратить гроші

Патрік Донах'ю з Хендерсонвілля (США) не повірив своїм очам, коли зрозумів, що виграв у лотереї. Йому допоміг набір цифр, яким він грав протягом 15 років. Про це повідомили в NC Education Lottery.

Вночі перед жеребкуванням чоловік придбав виграшний квиток. Патрік вирішив не зраджувати своєму підходу і знову мав надію на цифри, які він використовував протягом багатьох років.

"Я подивився програму лотереї на своєму телефоні того ранку і побачив цифри, і я майже не вірив. Мені знадобилася хвилина, щоб справді повірити", – розповів Донах'ю.

Чоловіку дістався один з двох квитків, які розділили джекпот у розмірі $631 674. Таким чином, його частка склала $315 837 (майже 9 млн грн).

Окрім цього, частина грошей пішли на податки, а тому Патрік зміг забрати з собою додому $223 455 (приблизно 6 млн грн). Він та його дружина планують  витратити частину грошей на довгоочікувану подорож. 

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка випадково купила 50 лотерейних білетів та виграла $2 млн.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ