Виставка картин

Закохані випадково зіпсували картину за $440 тис – відео

Shutterstock

Люди не зрозуміли справжній сенс експоната та внесли свої корективи

Відвідувачі виставки в Сеулі (Південна Корея) випадково зіпсували абстрактну картину, вартість якої складає близько $440 тис (12,2 млн грн). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ABC.

Закохана пара побачила біля картини фарби і подумала, що це зроблено для малювання, а тому нанесли невеликі темно-зелені мазки. Останні помітили працівники виставки та потім перевірили камери спостереження, що дозволило згодом доставити двох підозрюваних до поліцейських для розслідування справи.

"Ми негайно зателефонували в поліцію і поговорили зі страховою компанією з приводу пошкоджених творів мистецтва", – розповів один із організаторів виставки та генеральний директор Contents Creator of Culture Кан Ук.

За його словами, він зробить все можливе для мінімізації покарання для вандалів, бо зрозуміло, що вони не хотіли пошкодити картину. Остання належить американському художнику Джону Ендрю Перелло, відомому як JonOne. Він ще ніяк не прокоментував цю ситуацію.

"Фарби та пензлі, використані художником, складають повний набір з полотном", – стверджує Кан Ук.

Таким чином, фарби та інші деталі – частини повного експоната, бо вони демонструють історію їх творця. Наразі на виставці почали більш детально спостерігати за картиною, а також там розміщені таблички зі словами про те, що чіпати експонат заборонено.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що картину Леонардо да Вінчі подали у вигляді NFT.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ