Поліція Італії

Поліцейські спіймали колишнього члена мафії завдяки його кулінарному шоу на YouTube – подробиці

Shutterstock

Чоловік входив у найпотужніше мафіозне угруповання в Італії

Колишній член мафії Марка Ферена Клод Б'яр знайдений італійськими правоохоронними органами, котрі скористалися його кулінарними відео на YouTube. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Клод намагався старанно приховувати своє обличчя, але його все одно викрили через татуювання на тілі. Чоловік, що колись входив у мафіозну угруповання "Ндрангета", був заарештований у середу, 24 березня.

Потім його екстрадували з Домініканської Республіки в Італію. Пошуки Б'яра зайняли багато років, бо його оголосили в розшук ще в 2014 році.

Він звинувачується в тому, що незаконно торгував кокаїном, коли був у мафії. З того часу чоловік переховувався, а також спокійно жив у місті Бока-Чіка (Домініканська Республіка).

Зазначимо, що "Ндрангета" – найпотужніша мафію в Італії, яка проводить свої операції в усьому світі. Зокрема, вона пов'язана з наркотиками, вбивствами, замахами на вбивства, вимаганнями, розголошеннями службових таємниць тощо.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на італійському острові з населенням 200 осіб сталися десятки крадіжок, у яких підозрюють кожного жителя .

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ