Жінка заблукала в каналізації

Гола жінка заблукала в каналізації та провела під землею три тижні – фото й відео

Delray Beach Fire Rescue

Потерпіла зацікавилася дверним отвіром на мілководді

43-річна американка зі штату Флорида стала зіркою новин після того, як її оголеною знайшов у зливовій каналізації випадковий перехожий. Про це повідомляє ABC-7.

Коли чоловік почув крики про допомогу, то відразу звернувся до служби екстреної допомоги. Та відправила рятувальників, котрі знайшли виснажену голу жінку, яка не могла вибратися з ливнівки.

Експертам довелося використати сходи і ремені, що дозволило дістати потерпілу. В неї діагностували синці, садени та сильне зневоднення.

Виявилося, що про зникнення ще 20 днів тому заявив її коханий. За словами жінки, вона купалася в каналі біля будинку бойфренда і побачила дверний отвір на мілководді.

Судячи з усього, він її зацікавив, бо вона почала слідувати по тунелях. Згодом їй стало зрозуміло, що вона не знає, де знаходиться.

У підсумку вона провела під землею близько трьох тижнів. За словами поліцейських, потерпілій вдалося зберегти адекватність, навіть не дивлячись на те, що вона зловживає наркотиками і має проблемну психіку.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що сімейна пара придбала будинок мрії за $500 тис, але ексвласник зачинився і не впускає їх додому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ