Андреа Лессінг та гроші в секонд-хенді

Жінка знайшла в одязі з секонд-хенду $42 тис – фото

Скріншот із YouTube

Вона планує витратити чималу суму грошей на день народження своєї доньки

Андреа Лессінг працює в благодійному комісійному магазині в Оклахомі (США), куди люди жертвують власний непотрібний одяг. Нещодавно серед багатьох речей вона знайшла величезну суму грошей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Unilad.

Працівники цього магазину кожний день перебирають речі для продажу. Саме під час цієї перевірки Лессінг знайшла поміж двох светрів багато конвертів зі 100-доларовими купюрами. Спочатку вона подумала, що в її руки потрапила підробка.

Однак, виявилося, що вона знайшла справжні $42 тис (більше 1 млн грн). За словами Андреа, на хвилину у неї промайнула думка про те, що можна присвоїти чужі гроші собі, але у підсумку вона вчинила інакше.

"У мене є донька, і я дуже її люблю. Я не можу нею ризикувати, бо знаю, що коли ти робиш щось хороше, добро обов'язково до тебе повернеться. І навпаки", – стверджує вона.

Завдяки тому, що окрім конвертів у магазині знайшли документи, адміністрація знайшла власника грошей. Той був дуже радий та вирішив віддячити Лессінг $1 тис (близько 28 тис грн). Цю суму жінка хоче витратити на день народження своєї дитини.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка знайшла на березі океану "камінь", вартість якого $260 тис.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ