Священник Тім Х'юс

У Лондоні священник зашив собі рота на знак протесту – шокуючі фото й відео 18+

Christian Climate Action / Zoe Broughton

Преподобний, який раніше був дантистом, висловився щодо актуальної теми

У Великій Британії 71-річний священник Тім Х'юс був збентежений тим, що ЗМІ медіамагната Руперта Мердока "замовчують" теми кліматичних змін. Він вирішив протестувати та зашив собі рот. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Euronews.

Це сталося у середу, 3 серпня. Преподобний здійснив цей акт протесту поблизу офісу видавничої компанії Мердока News UK у центрі Лондона. Компанія  випускає чимало відомих газет, серед яких The Times, The Sunday Times і The Sun.

Х'юс, який раніше працював дантистом і потім став священиком англіканської церкви в Оксфордській єпархії, розмістив відео із зашиванням рота в мережі. Він сказав, що Мердок заперечує зміни клімату, лицемір і уповільнювач.

За словами преподобного, медіамагнат впливає на уряди, внаслідок чого ті не роблять нічого значущого, щоб вирішити кліматичну кризу. Разом з 71-річним чоловіком був інший священник – Марк Колман, який відніс у будівлю компанії листа.

Останній адресований редактору, який у газеті Times займається темою навколишнього середовища. Х'юс хоче з ним зустрітися та обговорити цю проблему.

Зазначимо, що на відео присутні шокуючі кадри, а тому ми не радимо його переглядати неповнолітнім, вагітнім і вразливим людям.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російський священник допоміг створити чат-бот для фанатів порно.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ