Кулак

"Моральні виродки": поблизу Дніпра група відпочивальників побила чоловіка та дружину, бо ті попросили їх не курити біля дітей – відео

Shutterstock

Під час бійки один з чоловік з вагою під 150 кг почав бити кулаками в обличчя маленьку жінку

На базі відпочинку "Заімка" (Дніпропетровська область) група людей побила чоловіка та дружину, бо ті попросили їх не курити поблизу дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на місцеву Facebook-спільноту "Типовий Дніпро. Всі події нашого міста".

За словами одного з нападників, він працює тренером з айкідо, а другий привів на допомогу ще трьох людей. Всі вони напали на чоловіка та його дружину. Одного з учасників конфлікту зняли на відео.

"П'ять недомужиків накинулися на одного, а коли дружина спробувала допомогти чоловікові, переключилися на неї і побили. Інший його друг під 150 кг вирішив, що легше буде реалізувати себе в бою з маленькою жінкою, та бив її кулаками в обличчя. Його п'яна мадам потім підійшла до дітей і сказала, що все сталося через них, і їм повинно бути дуже соромно", – сказано у повідомленні.

Ця подія обурила користувачів мережі, котрі залишили наступні коментарі:

  • "До чого ми дожили"
  • "Моральні виродки, думають за п'ять копійок на компанію приїхали відпочити, і світ біля їхніх ніг? Мразота"
  • "Немає слів...одні емоції ...тварини і то набагато розумніші і добріші.....таких потрібно карати....що взагалі за беззаконня всюди відбувається...."

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що з'явилося відео з нападом на танцівника Дорофєєвої біля гей-клубу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ