Енн Допсон

62-річна жінка подала в суд, бо колега назвав її бабусею – подробиці

Family / Solent News

У суді вирішили, що мова йде про дискримінацію

У Великій Британії 62-річна Енн Допсон подала в суд на видавничу компанію, де вона працювала, бо колега назвав її бабусею. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Журналісти пишуть, що у журналі Fleet World, який публікувався її видавництвом Stag Publications, з'явилася стаття Стіва Муді з оглядом на автомобіль Renault Kadjar. У ній чоловік написав, що машина "чудово продемонструвала себе у 3-х сферах застосування: як сімейний засіб пересування, як тачка для парубоцьких роз'їздів по місту і як комфортабельне авто для бабусі".

Під останньою він мав на увазі Допсон, яка разом з іншими тестувала автомобіль. 62-річна жінка, яка має трьох онуків, сприйняла це висловлювання негативно, бо інші колеги почали жартувати з цього приводу.

Згодом британка звільнилася та подала скаргу на колишнього роботодавця, але той її відхилив. У підсумку Допсон подала до суду на видавництво, де постановили, що стаття Муді – дискримінація. Однак, претензії 62-річної жінки до ексроботодавця відхилили, бо це був "окремий" інцидент.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка відсудила у свого начальника величезну суму за те, що той назвав її старою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ