Burger King

"Місце жінки на кухні": Burger King звинуватили у сексизмі через твіт

BBC

Невдалий маркетинговий хід

Мережа ресторанів швидкого харчування Burger King потрапила в сексистський скандал через "святковий" твіт. Про це повідомляє Business Insider

На честь свята 8 березня компанія на своїй сторінці у Twitter опублікувала запис "Місце жінки – на кухні" ("Women belong in the kitchen"). Його було присвячено новий програмі, яка передбачає збільшення кількості жінок на посаді головного кухаря.

Натомість, користувачі сприйняли твіт вороже. Одні зазначили, що публікація такого роду є некоректною та образливою, особливо в Міжнародний день боротьби за права жінок. Інші сприйняли цей пост із посмішкою та вирішили, що таким чином мережа швидкого харчування намагається привернути до себе більшу увагу.

Представниця Burger King Адріана Лаурічелла наголосила, що в компанії просто помилилися, коли не додали повного пояснення.

В решті решт, через значну кількість гнівних коментарів, публікацію було видалено. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що мережа швидкого харчування McDonald's вперше за 5 років змінить дизайн упаковки страв

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ