McDonald's

McDonald's почне готувати бургери без м'яса

Shutterstock

Нові веганські бургери вже спробували у Канаді

Світова мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's почала тестувати нові бургери із рослинним замінником м’яса. Про це пише Daily Mail.

Бургери із веганськими котлетами отримали назву McPlant і потраплять у меню ресторанів у 2021 році. У компанії поки що не повідомляють, у яких саме країнах буде продаватися новинка, і зазначили, що це залежатиме від споживчого попиту.

"Згодом McPlant розширить лінійку продуктів рослинного походження, до неї увійдуть котлети для бургерів, замінник курки і сендвічі для ранкового меню. Ми раді такій можливості, оскільки це перевірений і смачний продукт. Ми запропонуємо його клієнтам, коли вони будуть до цього готові", - заявив президент міжнародної мережі Ян Борден.

У 2019 році McDonald's протестував продаж веганських бургерів у Канаді. Замість м’ясної котлети там використовувалася продукція компанії Beyond Meat, яка виготовляє різноманітні страви із рослинними замінниками м’яса.

Зазначимо, це вже не перший фастфуд, який вирішив запропонувати своїм клієнтам заміну м’ясу. Раніше мережі KFC і Burger King запровадили бургери із рослинними аналогами курки.

Нагадаємо, колишня працівниця ресторану мережі McDonald's поділилася секретом, як завжди отримувати найсвіжіші бургери.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ