McDonald's

Колишня працівниця McDonald's розповіла, як отримати найсвіжіше замовлення

Depositphotos

Дівчина розповіла про "секретне меню"

Колишня працівниця ресторану мережі McDonald's поділилася секретом, як завжди отримувати найсвіжіші бургери. Про це пише газета Daily Mirror.

Американка Дессі Джозеф опублікувала відео у своєму TikTok, у якому розповіла, що працівники мережі заготовляють наперед певну кількість найпопулярніших позицій із меню, а потім просто розігрівають їх.

Вона порадила уникати обідньої пори, адже це найгарячіший період у McDonald's і саме у цей час найімовірніше ви отримаєте не свіжий бургер, а заготовку. Окрім того, щоб отримати найсвіжіше замовлення, Дессі рекомендує змінити щось під своє вподобання. Наприклад, замовити бургер із додатковою порцією сиру.

Дівчина також підтвердила існування "секретного меню". Треба лише знати, що попросити. Наприклад, можна замовити "Орео МакФлурі з карамельним соусом" або "неаполітанський коктейль", який включає шоколад, полуницю та карамель в одній склянці.

Нагадаємо, раніше всесвітньо відомий австралійський шеф-кухар поділився секретом, як приготувати ідеальну картоплю фрі "як у McDonald's".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ