Garden Gourmet

Nestle запускає в Україні лінійку продуктів з рослинного м’яса 

Фото з interfax.com.ua

Які продукти представлено та коли на них очікувати?

Швейцарська корпорація Nestle запускає в Україні продаж рослинних продуктів бренду Garden Gourmet, які є альтернативою тваринному м’ясу. Про це повідомили у Interfax-Україна. 

До лінійки рослинних товарів Garden Gourmet увійдуть котлети для бургера Sensational Burger, сосиски Sensational Sausage, фрикадельки Vegan Meatballs та наггетси Vegetarian Nuggets.

Компанія відзначила, що продукція бренду складається лише з натуральних рослинних інгредієнтів. Так, в оболонці сосисок Sensational Sausage використовуються натуральні водорості.

Як повідомляє виробник, барвником у продуктах є сік з буряка і фруктово-овочевий концентрат. Також продукти можуть містити у складі пшеницю, сою та олію. 

"Вибір на користь рослинних продуктів допомагає зменшити обсяг парникових газів при виробництві продуктів харчування. Завдяки оптимальній ціні, цей продукт доступний для кожного, і ми сподіваємося, що українці відкриють для себе світ рослинної їжі, завдяки Garden Gourmet", – зазначила директор Nestle Professional в Україні та Молдові Олена Шевельова.

Нову продукцію вже поставляють в кілька ресторанів Києва та Львова. У торгових мережах вони з'являться вже до кінця 2021 року.

Вартість нових продуктів поки не розголошується.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що McDonald's почне готувати бургери без м'яса

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ