Єлизавета II

Королева Єлизавета II оригінально пожартувала над туристами, які не впізнали її

Shutterstock

Відпочивальники навіть не зрозуміли, що розмовляли з її Величністю

Королева Єлизавета II зустріла американських туристів, які не зрозуміли, хто перед ними. Саме тому 95-річна жінка вирішили їх "потролити". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

За словами колишнього офіцера охорони її Величності Річарда Гріффіна, він побачив, як королева зустрілася з туристами, коли ті прогулювалися англійською королівською резиденцією у Балморалі (Шотландія). Єлизавета II часто проводить там літо.

Туристи запитали у королеви, чи живе вона поблизу, а та їм відповіла, що неподалік знаходиться її дім. Після цього американці запитали у Єлизавети II, чи зустрічалася вона коли-небудь з королевою.

"Ні, але цей поліцейський зустрічав", – відповіла королева, вказавши на Гріффіна.

Ексофіцер, який понад 30 років працював з королівською родиною, розповів, що відпочивальники пішли та навіть не зрозуміли, з ким вони розмовляли.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловіка принцеси Євгенії, онуки Єлизавети II, помітили на яхті разом з трьома моделями.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ