Принцеса Діана і принц Чарльз

На Британському аукціоні продають шматок торту з весілля принцеси Діани та принца Чарльза – фото

Shutterstock

Незважаючи на чудовий вигляд торту, щодо якості його складників виникають сумніви

Шматочок торта з весілля принца Чарльза та принцеси Діани, яке відбулося у 1981 році,  виставили на аукціон в Глостерширі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC

У липні, в день весілля, цей шматок дістався одному з членів королівської родині Мойрі Сміт. На фотографії можна побачити, що ця частинка торта прикрашена королівським гербом, розфарбованим у золотий, срібний, червоний та синій кольори.

До 2008 року Мойра Сміт зберігала торт у спеціальній жестяній посудині, а за де-який час наклеїла на її кришку етикетку з написом: "Поводьтеся з обережністю – весільний торт принца Чарльза і принцеси Діани".

Через 27 років після весілля Сміт продала цей шматок британському колекціонеру, який у 2021 році виставив його на аукціон. 

Незважаючи на чудовий вигляд торту, щодо якості його складників виникають сумніви. Тому, організатори заходу не рекомендують вживати цей шматочок. 

За попередніми даними, даний лот оцінили у 300-500 фунтів стерлінгів (11-19 тис. грн).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на японському аукціоні продали виноград за більш як $12 тис.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ