На аукціон виставили резюме Стіва Джобса у NTF-форматі – фото

youtube.com

Заяву на працевлаштування буде представлено у двох форматах

Резюме молодого засновника компанії Apple – 18-річного Стіва Джобса продадуть на аукціоні у NFT-форматі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter Cult of Mac.

У своїй заяві на працевлаштування майбутній підприємець основним напрямком своєї діяльності визначив "англійську літературу". У своїх "спеціальних навичках" він написав: "технік електроніки або інженер цифрового проектування – від Bay до Hewlett-Packard".

Також Джобс написав своє ім'я з малої літери, а у рядку "адреса" зазначив свій університет, який не закінчив. У рядку "телефон" він вказав "жоден", а "доступ до транспорту" зазначив "можливий, але малоймовірний".

Цей лот вже не вперше виставляють на продаж на аукціонах. Перед тим його придбали за $224,7 тис.

Головною відмінністю цього аукціону є те, що на ньому резюме буде представлено у двох форматах: паперовому та цифровому (NFT). Паперова версія продаватиметься за долари, а цифрова – за криптовалюту Ethereum.

Ймовірні покупці вже готові придбати обидві версії. Паперовий варіант вони вже оцінили у $32 тис, а версію-NTF у 0,50 Ethereum ($1 тис).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на японському аукціоні продали виноград за більш як $12 тис.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше