Королева Єлизавета ІІ

Королівська ранкова рутина: як Єлизавета ІІ розпочинає свій день

Shutterstock

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ зійшла на престол у 1952 році і вже майже 70 років виконує свої обов'язки. Зокрема, увесь цей час вона дотримується одного й того самого ранкового режиму.

Що королева робить одразу після того, як прокидається і яким є її ранок розповідає "Дивогляд" із посиланням на Express.

Вже 69 років Її Високість розпочинає свій день о 7:30 ранку. Усю ніч біля дверей її спальні чергує сержант поліції, а о пів на восьму до спальні Королеви приходить її особиста покоївка. Спочатку вона стукає у двері, а отримавши дозвіл входить до спальні з підносом, на якому стоять склянка води, чашка чаю, глечик з молоком та іменна серветка королеви з її ініціалами.

Залишивши піднос на тумбі біля ліжка, покоївка розсуває штори та вмикає улюблене радіо Єлизавети ІІ – BBC Radio Four.

Одразу ж після цього королева приймає ванну, яку мають наповнити водою певної температури. Щоразу її вимірюють градусником.

У цей час особистий стиліст королеви готує для неї кілька варіантів вбрання на вибір. Зазвичай їхня кількість дорівнює п'яти.

Рівно за годину після свого пробудження Єлизавета ІІ сідає снідати. Її сніданок може бути представлено у трьох варіантах: омлет з копченим лососем, омлет з трюфелем або вівсяні пластівці Special K.

Королівський шеф-кухар Даррен МакГрейд розповів, що Її Високість віддає перевагу сніданку на самоті, під час якого вона полюбляє переглянути свіжу газету. Особливо вона звертає увагу на статті, які до цього позначив її особистий секретар. 

Робочий день королеви Великої Британії розпочинається о 9:30. Вона вирушає у свій особистий кабінет, де займається усіма важливими справами. Спочатку Єлизавета ІІ розбирає кореспонденцію зі свого червоного портфеля і відповідає на листи. У свої вихідні дні цей час вона приділяє своїм домашнім улюбленцям – собакам.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, який секретний план розробили у Британії на випадок смерті королеви Єлизавети ІІ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ