Єлизавета II

Єлизавета ІІ назвала дві причини, за яких відмовиться від престолу – біограф

Shutterstock

Нещодавно королева відсвяткувала своє 95-річчя і 68-й ювілей правління

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ назвали дві умови, за яких вона погодиться передати престол своєму наступнику. Про це розповів королівський біограф Метью Деннісон, передає Дивогляд із посиланням на Daily Star.

За даними дослідника, королева обговорила своє майбутнє зі своєю кузиною Маргарет Роудс. Єлизавета ІІ написала родичці листа, у якому зазначила, що відмовиться від своїх обов’язків, якщо у неї станеться інсульт або з’явиться хвороба Альцгеймера.

Деннісон висловив впевненість, що королева продовжить своє правління до кінця життя і таки не відмовиться від престолу. Цю думку поділяють і інші дослідники королівської родини. Зокрема, королівський історик Г’юго Вікерс зазначив, що у Єлизавети ІІ  міцне  здоров’я як для її віку. Нагадаємо, 21 квітня королеві виповнилося 95 років.

Зараз королева Єлизавета ІІ є найстарішим монархом і найдовше перебуває на троні за всю історію. Вона почала правити країною у 1952 році, коли їй було 25 років.

Нагадаємо, раніше експерти заявили, що коронація старшого сина Єлизавети принца Чарльза, у якого немає такої підтримки у народі, може призвести до розвале британської монархії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ