Єлизавета II

Єлизавета II вперше виступила з промовою після смерті принца Філіпа – що саме вона сказала

Shutterstock

Королева згадала про "період глибокої печалі"

Королева Великої Британії розмістила перше звернення до народу після того, як помер її чоловік. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter королівської родини.

Єлизавета II вимовила подяку громадськості за те, що та її привітала з 95-річчям. Монарх цінує всі добрі побажання, які отримала від народу.

"Хоча ми, як родина, переживаємо період глибокої печалі, для всіх нас було розрадою бачити і чути, як у Сполученому Королівстві, країнах Співдружності і в усьому світі люди віддали данину поваги моєму чоловікові ", – заявила королева.

Вона та її родина дуже вдячна всім, хто забезпечив їх підтримкою у цей час.

"Ми були глибоко зворушені, та постійно будемо пам'ятати про те, що Філіп надав такий неймовірний вплив на величезну кількість людей протягом усього свого життя", – підкреслила Єлизавета II.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 4 випадки, коли Єлизавета ІІ змінювала традиції і встановлювала свої правила.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ