Королівський спадок: що принц Філіп заповів своїй улюбленій онуці

Більшу частину свого солідного спадку герцог Единбурзький заповідав одній людині

Покійний чоловік королеви Єлизавети ІІ — принц Філіп, герцог Единбурзький — хоч і не мав нерухомості, але був людиною досить заможною. За різними оцінками, його статки складали від 24 до 50 млн фунтів стерлінгів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на британські ЗМІ.

Частину з цих грошей він заробив, коли служив на флоті. А ще, до виходу на пенсію принц Філіп отримував щорічну зарплатню у розмірі 400 тисяч фунтів за виконання обов’язків члена королівської родини. Британські журналісти також дізналися, що у власності герцога був доволі значний портфель акцій і вражаюча колекція творів мистецтва.

Офіційний заповіт Філіпа поки не оголосили, однак інсайдери розповіли журналістам, що більшу частину свого майна принц заповідав своїй дружині Єлизаветі ІІ.

Не залишаться обділеними і діти Філіпа: принци Чарльз, Едвард, Ендрю і принцеса Анна, а також сини Чарльза - принци Вільям і Гаррі.

Що стосується титулів, то очікується, що більшість із них перейдуть до старшого сина — принца Чарльза, який вже готується успадкувати британську корону.

Однак є одна цінність, яка, хоч і не має особливої грошової вартості, однак була дуже важливою для принца Філіпа — це його кінний екіпаж і поні для участі у гонках. Очікується, що це майно дістанеться одній із онук— дочці принца Едварда і графині Софії, леді Луїзі Віндзор. Ця 17-річна дівчина — наймолодша серед усіх онуків Єлизавети ІІ і принца Філіпа, яка давно вважалася їхньою улюбленицею.

Герцог Единбурзький завжди любив спорт. У молодості він захоплювався кінним поло, а після травми почав займатися драйвінгом — гонками на кінних упряжках.

Хоча у цей спорт Філіп прийшов, коли йому вже було 50 років, він показав доволі непогані результати. І навіть представляв Велику Британію на трьох чемпіонатах Європи і шести чемпіонатах світу.

Він був особливо приязним до членів королівської родини, які розділяли його захоплення. Так, у Філіпа були особливі відносини із невісткою, колишньою дружиною принца Ендрю герцогинею Йоркською Сарою.

А пізніше і наймолодша онучка захопилася верховою їздою і райдингом. Коли Луїза Віндзор підросла, вона почала брати участь у змаганнях із райдингу, що дуже тішило дідуся.

Подейкують, що Луїза потоваришувала із улюбленими чорними поні принца Філіпа — Балморалом Невісом і Нотлоу Штормом. А у день смерті дідуся дівчину помітили під час тренування цих поні. Тому ні в кого не виникає сумнівів, кому дістануться улюблені коники герцога Единбурзького.

Нагадаємо, у королеви Єлизавети теж є улюблений поні - 14-річний Фелл на ім'я Ферн. Часом її навіть можна побачити верхи на цьому конику.

ЖИТТЯ І СМЕРТЬ ПРИНЦА ФІЛІПА: ЩО ПРО ЦЕ ВІДОМО

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше