туалет

В Івано-Франківську чоловік потрапив у полон громадського туалету – що сталося

Shutterstock

Чоловік зайшов до вбиральні, але вийти з неї одразу ж не зміг

В Івано-Франківську чоловік потрапив у полон громадського туалету та просидів там близько 30 хвилин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Галицький кореспондент".

Громадський туалет має електричну систему блокування дверей, яка працює від енергопостачання. Тож, коли вимикається світло та припиняється подача електрики – двері не працюють, а отже відкрити їх стає неможливо.

Курйозний випадок відбувся в Івано-Франківську. Чоловік зайшов до вбиральні, але несподівано вимкнули світло. Вийти з цього приміщення він вже не зміг через блокування дверей.

Міський голова міста Руслан Марцінків повідомив, що не знає подробиць цієї ситуації

"Знаю, що в туалеті біля стоматкорпуса застряг чоловік. Що там сталося, скільки часу це тривало?", – запитав чоловік.

Врешті-решт, "заручника" вдилося витягнути з пастки туалету. 

"Світло вибило, двері зачинилися – це тривало десь до півгодини. Там електричний замок, може бути, потрібно поміняти", – повідомила Директорка департаменту стратегічного розвитку та цифрових трансформацій Зореслава Гелеван.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у японській лікарні помилково впродовж 30 років користувалися водою з туалету.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ